Nový hybridní střídač PHOCOS dostupný od 1.7.2019

Solární hybridní nabíječka a střídač Phocos Any-Grid PSW-H (Sínusový Hybrid) představuje nejuniverzálnější řadu střídačů / nabíječek společnosti Phocos. Flexibilita a spolehlivost jsou klíčovými vlastnostmi této produktové řady se silným potenciálem pro úspory nákladů v reálných podmínkách. PSW-H konvertuje DC (stejnosměrnou) energii na AC (střídavou), s více výhodami než standardní střídače. Tento produkt obsahuje integrovaný regulátor nábojů MPPT a může fungovat jako nabíječka baterií ze střídavého proudu na stejnosměrný proud, která poskytuje flexibilní řešení pro přístup k energii v širokém rozsahu aplikací.

Baterii lze nabíjet ze solárního a / nebo střídavého zdroje (veřejná síť nebo generátor) se snadno programovatelnými prioritami. Může fungovat bez zdroje střídavého proudu nebo alternativně i bez solárního zdroje, jako čisté nepřerušitelné napájení (UPS). Při výpadku sítě nebo generátoru střídavého proudu se PSW-H okamžitě přepne do režimu „Off-Grid“ do 10 ms (typicky v režimu UPS), aby bylo možné po celou dobu bezpečně napájet zátěže. Solární energie může být nastavena jako prioritní zdroj energie pro úsporu nákladů na elektřinu.

Any-Grid PSW-H může fungovat v režimu bez baterie. V tomto režimu může být u instalací se stabilními veřejnými sítěmi snížena spotřeba energie sítě bez nutnosti investovat do drahé banky. Kromě toho může být napájení dodáváno přímo do zátěže ze sítě a solárního systému současně.

Tato jednotka je dodávána s kvalitním integrovaným regulátorem nabíjení MPPT. Regulátor přijímá obzvláště vysoké FV napětí, což umožňuje připojení mnoha FV panelů v sérii, a snižuje náklady na instalaci a omezuje používání mnoha slučovacích boxů. V paralelním nebo třífázovém zapojení může být připojeno až 9 střídačů pro výkon až 45 kW.

Hybrid Psw H2 600x785