Sponzorství

Závodní Honda Solartec opět na stupních vítězů.

Lmbc 19

Jezdec Matěj Řehák v barvách Solartec vybojoval hned začátkem sezóny 2012 první místo na závodech v Ostré Lúke. Přejeme mnoho dalších úspěchů.

Reportážní video a rozhovor i s naším jezdcem naleznete ZDE.


Solartec je sponzorem Thay Boxu na Sicílii.

Tay Box

Firma Solartec je sponzorem Thay Boxu na Sicílii


Se solárním panelem přes Atlantik

David KřížekFirma Solartec dodala na jachtu Davida Křížka speciální 50Wp panel. David Křížek se zúčastnil extrémního závodu přes Atlantik - TRANSAT 6.50. 26.10.2007 17:54 prolétl cílem na skvělém 3. místě


Podej ruku Zemi

Podej ruku ZemiFirma Solartec darovala ceny (fotovoltaické spotřebiče a stavebnice) pro vědomostní soutěž „Podej ruku Zemi“, která proběhla na jaře 2007 v rámci kampaně „Jaro pro Zemi“ pořádané Ministerstvem Životního prostředí. Cílem soutěže je rošiřování vědomostí dětí o obnovitelných zdrojích energie. Podrobnější informace, včetně kalendáře akcí naleznete na webových stránkách Ministerstva Životního prostředí.


Vrtulníčky pro TEREZU

Vrtulníčky pro TEREZUFirma Solartec darovala občanskému sdružení TEREZA 14 ks vrtulníčků na solární pohon pro oceněné školy v mezinárodním projektu Ekoškola. Projekt je určený základním i středním školám a klade si za cíl propojit environmentální výchovu ve škole s konkrétními praktickými kroky, které vedou k ekologizaci školy. Akce byla pořádána sdružením TEREZA ve spolupráci se Senátem České republiky. Slavnostní vyhlášení mezinárodních titulů proběhlo ve Valdštejnském paláci dne 27. června 2006.


Expedice Cho Oyu

Cho OyuSolartec sponzoroval expedici Cho Oyu 2005. Naše fotovoltaické panely uspěly i v extrémních vysokohorských podmínkách. Při výběru dodavatele fotovoltaiky byla klíčová především spolehlivost a zkušenosti dodavatele.

Deník horolezců


Expedice Vesmír

Vesmír 2004Projekt „Expedice vesmír“ probíhá pod záštitou vědecké rady Akademie věd ČR; podporuje jej rovněž Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Jedním z hlavních sponzorů velkolepé akce je samozřejmě i společnost SOLARTEC s.r.o., která akci podpořila dodávkou fotovoltaických panelů.

Více podrobností