Vize, mise, cíle

Naši pracovníci vyvinuli technologii výroby křemíkových solárních článků ve Výzkumu a Vývoji bývalé Tesly Rožnov ještě před rokem 1993.  Nyní se nadále specializujeme na projektování, výstavbu (EPC), provozování a odborné servisování (O&M) fotovoltaických elektráren (FVE) a fotovoltaických systémů (FVS) a FV aplikací obecně. Vedle sofistikovaného software Monitoringu a statistických analýz parametrů výroby FVE, používáme pro servisování a preventivní údržbu FVE špičkové měřící přístroje pro analýzu výkonu a vad FV elektráren rovněž v polních podmínkách v místě instalace. Optimalizaci maximálního výkonu FVE provádíme nastavením vzhledem k požadavkům na kvalitu elektrické sítě s pomocí analyzátoru stavu rozvodné elektrické sítě v místě přípojení se záznamem dat. Ze znalosti technologií výroby křemíkových solárních článků a FV panelů čerpáme při analýze a určování vad FV panelů a zpracování nezávislé Technciké analýzy FV elkektráren (Technické Due Diligence) pro investory a banky. Provozujeme nezávislou akreditivanou Diagnostickou a zkušební laboratoř fotovoltaických modulů.Vyrábíme zakázkové FV panely a opravujeme vadné FV panely. Dodáváme veškeré komponenty pro FV elektrárny a FV systémy. 

Solartec je spolehlivý EPC kontractor pro Vaši investici do fotovoltaické elektrárny.

Solartec dodává své výrobky a služby zákazníkům k jejich maximální spokojenosti. Zákazníci jsou pro nás prioritou a jejich spokojenost nás motivuje k neustálému zdokonalování kvality našich výrobků a služeb. Kvalita výrobků a služeb je jistě závislá na kvalitě našich zaměstnanců. Ve všech oblastech činnosti proto zaměstnáváme dlouhodobě ty nejlepší odborníky. Spolupracovníky si vychováváme rovněž z řad diplomantů a doktorantů, kteří v naší společnosti realizují své vědecké práce.
Mnoho zkušeností jsme nasbírali z dlouhodobé spolupráce v mezinárodních projektech i z dodavatelských vztahů na náročné evropské, americké, ale i japonské trhy, kde jsme kvalitou našich výrobků vždy uspěli.

Našim cílem ve vztahu k zákazníkům je především nabídka optimálního řešení a dlouhodobá garance kvality výrobků i služeb.