Corner-2

Fitcraft Energy SaveBox

SaveBox je zařízení pro uchování elektrické energie sloužící zároveň jako mobilní akumulátorový zdroj.
Po nabití je jím možno napájet elektrické spotřebiče, stejně jako z pevné elektrické sítě. SaveBox má vstupy pro nabíjení přímo z elektrické sítě, z elektrického generátoru (elektrocentrály), z fotovoltaických panelů a také ho lze nabít energií z větrné turbíny.
K výstupu je možno přímo připojit běžné spotřebiče.
Zařízení dodáváme s kapacitou od 4,5 kWh.

Savebox Schema Cz

SaveBox HOME

SaveBox HOME je výrobkem určeným pro rodinné domy. Jeho 2 varianty odpovídají technickým požadavkům pro získání dotací z titulů Nová zelená úsporám.

SaveBox HOME obsahuje veškerou potřebnou elektroniku a hardware (měnič, mmpt tracker, přepěťovou ochranu a baterie) pro výrobu a ukládání elektrické energie z fotovoltaiky. Je to komplexní 1f all-in-one zařízení určené pro připojení ke stávajícím elektrickým rozvodům v interiéru rodinných domů a chat.

SaveBox HOME zapadá do kategorie „Mikro-zdroj“ (výrobna elektrické energie s instalovaným výkonem do 10kWp) a vztahuje se na něj proces zjednodušeného připojení. To znamená, že nový majitel SaveBoxu HOME pouze oznámí provozovateli distribuční soustavy, že toto zařízení vlastní a provozuje.

Datasheet ke stažení

Fce 1503 00 V9 1

SaveBox S

Velkokapacitní inteligentní akumulátor, nezávislý zdroj elektrické energie pro řemeslníky, dělníky, stavby atd..

Jde o zařízení pro uchování elektrické energie sloužící zároveň jako mobilní akumulátorový zdroj. Je možno jej nabít a pak jím napájet elektrické spotřebiče stejně jako z pevné elektrické sítě. Zařízení má vstupy pro nabíjení přímo ze sítě nebo z elektrického generátoru (elektrocentrály).

Datasheet ke stažení

Savebox S

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonu 724 104 369, případně na emailu jiri.dedic@solartec.cz