Corner-2

Fronius Symo Hybrid

Fronius HYBRID SYMO-S je síťový střídač a zároveň také zdroj pro nabíjení Battery Pack Fronius. Pokud je instalován kompletní systém i s bateriemi, veškerý tok energie řídí střídač za pomoci informací z Fronius Smartmeter, který je připojen přímo v hlavním rozvaděči domu a má tak přehled o případných přebytcích energie. Smartmeter informuje nejen o toku energie, ale může také iniciovat spuštění spotřebičů v domě aby energie, která je zrovna přebytečná byla spotřebována v domě.

Diagram Dc Coupling

Systém obsahující Fronius Symo Hybrid , Fronius Battery pack a Smartmeter může být doplněn o další samostatný síťový systém s vlastním střídačem, který může být zapojen do stejného rozvodu v domě jako je hybridní systém, vše pak může řídit opět Smartmeter osazený v hlavním domovním rozvaděči.

Diagram Dc Ac Coupling

Fronius HYBRID SYMO-S o výkonech v rozmezí od 3.0 do 5.0 kW je třífázový střídač, s jedním MPPT a s WEB rozhraním je vhodný především pro systémy s vlastní spotřebou. Battery set lze připojit i později. Fronius Symo Hybrid je srdcem pro řešení ukládání energie 24H Slunce. Střídač lze snadno rozšířit o baterie a nouzový režim, čímž lze rychle vytvořit komplexní řešení ukládání energie. Výsledek: slunce ve dne, slunce v noci a slunce během výpadku napájení.

Fronius Symo Hybrid ve spojení s Fronius Battery pack je ideálním řešením pro získání dotace Nová zelená úsporám.

Se Wpic Fronius Symo Hybrid Rdax 353x265 Fronius battery